WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Ferie zimowe [24.01.2017]
Już od najbliższego poniedziałku rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe. Co roku część dzieci spędza je z rodzicami, dziadkami...
Zapisy do przedszkola na rok szk. 2017/2018 [11.01.2017]
Od 16 stycznia 2017r., rozpoczynamy zapisy do przedszkola na kolejny rok szkolny 2017/2018. Dokumenty można pobrać z naszej strony w...
Obecnie znajdujesz się w DOKUMENTY

Statut przedszkola

Programy

Co jest dla nas ważne w edukacji małego dziecka ?

  • Uczyć się, aby wiedzieć (wiedza)
  • Uczyć się, aby działać (umiejętności)
  • Uczyć się, aby być (system wartości i postaw)
  • Uczyć się, aby żyć wspólnie z innymi (współdziałanie i współistnienie z innymi)

To podstawy programu edukacji „W kręgu zabawy”, który stanowi dla nas rozszerzenie podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

W naszym przedszkolu rodzice mają dostęp do platformy internetowej INFORODZIC, aby móc z wielką łatwością komunikować się z nauczycielkami i odwrotnie. Dzięki tej platformie macie Państwo szybki dostęp do każdej informacji, zdjęć, informowania nas o nieobecności dziecka. Są to informacje skierowane tylko dla rodziców po zalogowaniu się.

Zależy nam, aby każde dziecko mogło chodzić do przedszkola, bez względu na to czy rodzice pracują czy nie … czy mieszają w Słupcy czy w okolicy po to, aby jak najlepiej przygotować je do wczesnej edukacji w szkole. Ważne jest dla nas również uczestniczenie w środowisku lokalnym dziecka, aby potrafiło żyć i działać wspólnie z innymi, dlatego będziemy robić wszystko, aby Słupca i jej okolica była dla całej przedszkolnej społeczności miejscem bliskim i ważnym. Chcemy działać z WAMI i dla WAS.

Do pobrania

Inne

FACEBOOK
stat4u