WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Dyżur nauczycielski [25.10.2017]
Szanowni PaństwoW naszym przedszkolu raz w miesiącu jest zaplanowany dyżur nauczycielski, aby jeżeli macie Państwo taką potrzebę, aby spokojnie omówić...
Wakacje z Misiem Uszatkiem [11.04.2017]
W zakładce ZAPISY DO PRZEDSZKOLA znajdziecie Państwo naszą ofertę wakacyjną, prosimy zapoznać się, jeżeli jesteście zainteresowani posłaniem dziecka na zajęcia...
Ferie zimowe [24.01.2017]
Już od najbliższego poniedziałku rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe. Co roku część dzieci spędza je z rodzicami, dziadkami...
Zapisy do przedszkola na rok szk. 2017/2018 [11.01.2017]
Od 16 stycznia 2017r., rozpoczynamy zapisy do przedszkola na kolejny rok szkolny 2017/2018. Dokumenty można pobrać z naszej strony w...
Obecnie znajdujesz się w KONTAKT
Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek - Donata Hedrych
ul. Kilińskiego 9a
62-400 Słupca
mis.uszatek@poczta.onet.pl

Sekretariat czynny
pon., śr., czw. w godz. od 8/00 do 15/00
wtorki do od 8/00 do 16/30
piątki od 8/00 do 12/30
tel. 63/222-30-74

Dyżur

w każdy poniedziałek od 08/30 do 16/30
wicedyrektor Bogdana Pruchniewicz tel. 668 580 681


w każdy wtorek od godz. 11/30 do 16/30
dyrektor Donata Hedrych tel. 608 344 677

      
Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu prosimy dokonywać przez INFORODZICA lub w sytuacjach wyjątkowych SMS-em na nr tel. 514 089 951

Kontakt e-mail:
  1. Donata Hedrych - dyrektor: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Bogdana Pruchniewicz - wicedyrektor: bogdana.pruchniewicz@misuszatekwrzesnia.pl
  3. Małgorzata Pachuta - wych. grupy IC Żabki: malgorzata.pachuta@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Agnieszka Zalewska - wych. grupy II C Zajączki: agnieszka.zalewska@misuszatekwrzesnia.pl 
  5. Justyna Dębowska - Zaworska - wych. grupy IIIC Misie:  justyna.debowska@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Dagmara Kaczmarek- wych. grupy IV C Motylki: dagmara.kaczmarek@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Natalia Malara - Dzutsewa - wych. grupy V C Pszczółki: natalia.malara-dzutseva@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Urszula Ostrowska - wych. grupy VI C Zajączki: urszula.ostrowska@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Anna Cieślarska - wych. grupy VII C Skrzaty: anna.cieslarska@misuszatekwrzesnia.pl

Dyżur nauczycielski
Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek

W każdy pierwszy wtorek miesiąca jesteśmy do dyspozycji Rodziców w budynku przy ul. Kilińskiego 9a w Słupcy w godzinach od 16/30 do 17/30.
  • 02.10.2017
  • 07.11.2017
  • 05.12.2017
  • 09.01.2018
  • 06.02.2018
  • 06.03.2018
  • 10.04.2018
  • 08.05.2018
  • 05.06.2018

Nr rachunku  bankowego: 05 9681 0002 0022 6426 3000 0010
Temat
Dane osobowe
E-mail
Treść
Przepisz kod  
FACEBOOK
stat4u