Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9a, 62-400 Słupca   63 222-30-74   mis.uszatek.slupcaonet.pl
logo

Kadra

  1. Donata Hedrych - dyrektor - e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Bogdana Pruchniewicz - wicedyrektor - e-mail: bogdana.pruchniewicz@misuszatekwrzesnia.pl
  3. Natalia Malara - nauczycielka - e-mail: natalia.malara-dzutseva@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Justyna Dębowska - Zaworska - e-mail: justyna.debowska@misuszatekwrzesnia.pl
  5. Joanna Terka - nauczycielka - e-mail:  joanna.terka@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Natalia Majer - nauczycielka - e-mail: natalia.majer@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Ola Siatkowska - nauczycielka - e-mail: ola.siatkowska@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Uszula Ostrowska - nauczycielka - e-mail: urszula.ostrowska@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Dagmara Kaczmarek - nauczycielka - e-mail: dagmara.kaczmarek@misuszatekwrzesnia.pl
  10. Martyna Wareńczak - nauczycielka - e-mail: martyna.warenczak@misuszatekwrzesnia.pl
  11. Anna Sobczak - nauczycielka - e-mail: anna.sobczak@misuszatekwrzesnia.pl
  12. Wojciech Hedrych -kierownik/nauczyciel - e-mail: wojciech.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9a
62-400 Słupca

mis.uszatek.slupcaonet.pl
tel. 63 222-30-74
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl